BLOG

Čo je to inteligentná sieť?

Inteligentné siete sú v podstate systémom, ktorý je zavedený na prekonanie slabosti konvenčných elektrických sietí, pomocou inteligentných sieťových meračov.

Umožňujú monitorovať, analyzovať, riadiť a komunikovať v rámci energetického dodávateľského reťazca, aby pomohli zlepšiť efektivitu, znížiť spotrebu a náklady a maximalizovať transparentnosť a spoľahlivosť systému. 

Inými slovami, využívaním automatizačných nástrojov a iných špičkových technológií poskytujú inteligentné siete dobrú odpoveď na neustály dopyt po elektrine v 21. storočí. 

Jeho názov spája pojem „sieť“, ktorý označuje sieť prenosových vedení, rozvodní, transformátorov a zariadení, ktoré dodávajú elektrinu z elektrárne do vášho domova alebo firmy; a „inteligentné“, súvisiace s implementáciou digitálnych technológií v týchto tradičných sieťach. 

Ich hlavnou zásadou je, že energia sa často stráca, pretože sa musí spotrebovať v momente jej výroby a inteligentnejší systém, by nám mohol pomôcť, pri prechode na oveľa efektívnejšie siete. 

Pomôžeme vám v oblasti efektívneho využitia energie v budovách.

Posledné články

Pozrite si posledné zaujímavosti, ktoré sme pre vás pripravili

Ozvite sa ešte dnes. Radi vám pomôžeme.

Najlepšie je nás kontaktovať už pri rozmýšľaní nad vašim projektom.

We help develop your constructions.

en_US